DDD

DDD – Dezynfekcja, Dezynsekcja i Deratyzacja to główne usługi świadczone przez naszą firmę. Każdą z tych czynności wykonujemy z niebywałą precyzją i profesjonalizmem, czego gwarancją jest nasze ponad dwunastoletnie doświadczenie.

Dezynfekcja – czyli odkażanie, niszczenie drobnoustrojów (bakterii, wirusów i grzybów) chorobotwórczych i ich form przetrwalnikowych środkami fizycznymi i chemicznymi, w celu zapobiegania zakażeniu.

Dezynsekcja – to tępienie szkodliwych owadów (zwłaszcza pasożytniczych stawonogów jak muchy, komary, pchły, wszy i karaluchy), ich jaj i larw, ze względów sanitarnych i gospodarczych.

Deratyzacja – (odszczurzanie) zwalczanie za pomocą środków chemicznych, fizycznych lub biologicznych wszelkich szkodliwych gryzoni najczęściej szczurów i myszy.

Deodoryzacja – usuwanie przykrych zapachów (powstałych na skutek pożaru, po zmarłym, rozkładających się nieczystościach i pozostałościach organicznych, tytoniu, przepracowanych olejów, wilgoci itp.), odświeżanie pomieszczeń

Zabezpieczenia przed ptakami
Ptaki na stałe związały się z aglomeracją miejską. Wśród nich najliczniejszą grupę stanowią uciążliwe gołębie miejskie (Columbia livia). Ptaki miejskie stanowią problem prawie we wszystkich miastach świata.
Stosowane metody zabezpieczeń przed ptakami:
– Kolce
– Pręty
– Siatki
– Systemy elektryczne
– Silikony
– Naklejka drapieżnego ptaka
– pasty